třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
ROZSÁHLÝ PORTÁL, DATABÁZE UžIVATELŮ, VĚRNOSTNÍ PROGRAM
NOVÁ PREZENTACE UNITED BRANDS!
ZÁŘÍ 2005

www.unitedbrands.cz Od začátku září 2005 je spuštěna nová prezentace největšího dovozce lihovin a vín v České republice. Rozsáhlou databázi vín a destilátů doplňuje informační katalog o způsobech a technikách spojených s dobrým znalectvím vína. Prezentaci v zákulisí pohání redakční systém WEBjump!

FRISCO DRINK REDESIGN
ČERVENEC 2005

www.friscodrink.cz Není to tak dávno co jsme se v Internet Design radovali z vítězství v tendru o FRISCO DRINK website. Prvenství jsme získali nejen za náš skvělý design, ale i nápady a myšlenky jak celou prezentaci postavit na nohy, oživit a vylepšit, vlastně předělat. Redesign se vtyplatil a nyní dle slov našeho klienta TRHÁME REKORDY!

CORNETTO - STVOŘENO PRO HORKÉ CHVÍLE!
ÚNOR 2003

www.cornetto.cz Prosklený mrakodrap se střechou plnou smetany s polevou. Další z konceptuálních stránek založených na Brand designu produktu.

MAGNUM - PORTÁL PLNÝ CHUTÍ
ÚNOR 2003

špičkový produkt si zaslouží špičkovou prezentaci. Nechte se i vy unést Magnumem. Vyzkoušejte některou z jeho variant. Současná podoba portálu magnumice.cz neni z dílny Internet design, s.r.o. Neradi bychom byli spojováni s tímto unikátním designem :) Naší práci uvidíte kliknutím na malý obrázek připojený k tomuto článku.

CARTE D´OR - ZLATÁ KARTA ALGIDY!
ÚNOR 2003

www.cartedor.cz Carte D'Or patří bezpochyby ke zmrzlinám s největším chuťovým zážitkem!

ALGIDAFUN.CZ - SVĚT ONLINE ZÁBAVY!
ÚNOR 2003

www.algidafun.cz Na produktově zaměřené stránky navazuje další z komplexu budov Algidacity - Algidafun. Projekt koncipovaný na širokospektrou cílovou skupinu nabízí hned několik možností jak se online pobavit, zahrát si o výhry, čímž poskytuje hned několik důvodů proč se na stránky vracet. Flashové hry jsou napojeny na administrační systém webjump, kde probíhá kontrola i losování výherců.

VIENNETTA - ZMRLINOVÝ DORT
ÚNOR 2003

www.viennetta.cz Internetové městečko AlgidaCity se opět rozrostlo o novou čtvrť. Tou je Viennetta a jak sami vidíte, můžete si zde stáhnout velmi chutná pozadí do svého počítače či poslat zajímavou pohlednici.

ALGIDA - MATEŘSKÁ STRÁNKA
ÚNOR 2003

www.algidacity.cz/algida Jednou z čtvrtí internetového městečka je Algida. Zřejmě jste netušili, že 1 Magnum dodá tělu stejně energie jako 2 bílé jogurty, že? Doporučujeme prohlédnout si velmi podrobně grafické detaily na stránce, neboť jsou to právě ty maličkosti, které z informativní stránky dělají něco tak reprezentativního.

NOVÉ MĚSTEČKO ALGIDACITY
ÚNOR 2003

Píše se podzim roku 2002 a tak, jak dokáže být myšlenka rychlá, přichází skvělý nápad s vytvořením presentace společnosti Algida zábavnou formou. A tak po několika týdnech a měsících usilovné, ale krásné práce, vzniká jedinečné opravdové internetové městečko. A v něm najdete spousty informací nejen o Algidě ....

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>