třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
NADSTADARDNÍ APLIKACE NA MÍRU
NOVÁ PREZENTACE UNITED BRANDS!
ZÁŘÍ 2005

www.unitedbrands.cz Od začátku září 2005 je spuštěna nová prezentace největšího dovozce lihovin a vín v České republice. Rozsáhlou databázi vín a destilátů doplňuje informační katalog o způsobech a technikách spojených s dobrým znalectvím vína. Prezentaci v zákulisí pohání redakční systém WEBjump!

HUDEBNÍ FLASH MIXER!
ZÁŘÍ 2005

Frisco Music Mixer Myslíte si, že máte hudební nadání? Máte občas chuť poškádlit beaty, nebo jste jen zvědaví jak by vám to šlo od ruky? 

FRISCO DRINK REDESIGN
ČERVENEC 2005

www.friscodrink.cz Není to tak dávno co jsme se v Internet Design radovali z vítězství v tendru o FRISCO DRINK website. Prvenství jsme získali nejen za náš skvělý design, ale i nápady a myšlenky jak celou prezentaci postavit na nohy, oživit a vylepšit, vlastně předělat. Redesign se vtyplatil a nyní dle slov našeho klienta TRHÁME REKORDY!

ODS HRA BAVÍ SVĚT!
KVĚTEN 2004

O tom, jak je obchodu a popularitě prospěšné nové myšlení, nové trendy a nové technologie svědčí i fakt, že politická strana zvolí za jeden z hlavních propagačních směrů Internet. Tím však nic nekončí. On-line zábava je na Iternetu sice trend v již komerčně dobře rostlé pubertě, ale pro neziskovou sféru teprve nemluvně v plenkách...

INTERNETOVÁ AUKCE
ÚNOR 2004

www.algidacity.cz/aukce Přispějte i vy na projekty, které společnost Unilever podporuje a získejte hodnotné umělecké dílo. Zaregistrujte se do internetové aukční síně Unilever, která běží na systému WEBjump společnosti Internet Design a získáte tak možnost vydražit si pro sebe či své blízké některý z krásných obrazů od našich předních českých grafiků. eAukce probíhá po dobu 12 měsíců.

VOLBY! KDO BUDE MINISTR LÍZÁNÍ?
ČERVEN 2003

www.algidacity.cz/volby Zvol si svého ministra! To byla výzva pro každého návštěvníka AlgidaCity, které, jako každé město, vyhlásilo volby. Jak to dopadlo, se můžete podívat sem. Systém voleb běžel na základech modulového systému webjump a jen díky jemu se dařilo sledovat počet získaných hlasů i hlasujících. Originální kreslené ikony bylo milým dárkem pro klienta.

MAGNUM - PORTÁL PLNÝ CHUTÍ
ÚNOR 2003

špičkový produkt si zaslouží špičkovou prezentaci. Nechte se i vy unést Magnumem. Vyzkoušejte některou z jeho variant. Současná podoba portálu magnumice.cz neni z dílny Internet design, s.r.o. Neradi bychom byli spojováni s tímto unikátním designem :) Naší práci uvidíte kliknutím na malý obrázek připojený k tomuto článku.

CARTE D´OR - ZLATÁ KARTA ALGIDY!
ÚNOR 2003

www.cartedor.cz Carte D'Or patří bezpochyby ke zmrzlinám s největším chuťovým zážitkem!

ALGIDAFUN.CZ - SVĚT ONLINE ZÁBAVY!
ÚNOR 2003

www.algidafun.cz Na produktově zaměřené stránky navazuje další z komplexu budov Algidacity - Algidafun. Projekt koncipovaný na širokospektrou cílovou skupinu nabízí hned několik možností jak se online pobavit, zahrát si o výhry, čímž poskytuje hned několik důvodů proč se na stránky vracet. Flashové hry jsou napojeny na administrační systém webjump, kde probíhá kontrola i losování výherců.

VIENNETTA - ZMRLINOVÝ DORT
ÚNOR 2003

www.viennetta.cz Internetové městečko AlgidaCity se opět rozrostlo o novou čtvrť. Tou je Viennetta a jak sami vidíte, můžete si zde stáhnout velmi chutná pozadí do svého počítače či poslat zajímavou pohlednici.

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>