třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
INFORMAČNÍ PORTÁL
E SHOP - ORIENTÁLNÍ ZBOžÍ
DUBEN 2006

SakumPrdum.cz Obchod zbožím z Orientu - malebného Asijského kontinentu! Onine za použití technologie našeho redakčního systému WebJUMP!

E SHOP - PŘEDPLATNÉ ONLINE!
BŘEZEN 2006

Mediaservis - eshop - katalog předplatného Přední Český poskytovatel předplatného zvolil WEBJump! E-shop jako vhodnou platformu k předplatnému online. Katalog obsahuje kompletní nabídku předplatného českých i zahraničních titulů.

FRISCO DRINK REDESIGN
ČERVENEC 2005

www.friscodrink.cz Není to tak dávno co jsme se v Internet Design radovali z vítězství v tendru o FRISCO DRINK website. Prvenství jsme získali nejen za náš skvělý design, ale i nápady a myšlenky jak celou prezentaci postavit na nohy, oživit a vylepšit, vlastně předělat. Redesign se vtyplatil a nyní dle slov našeho klienta TRHÁME REKORDY!

SALSA! ANEB RYTMU HORKÝCH VEČERŮ!
SRPEN 2003

tanyny :) Nejlepší a nejobsáhlejší český server shromaždující veškeré informace o kurzech, instruktorech, akcích a párty, fotogalerie a zábava!

CARTE D´OR - ZLATÁ KARTA ALGIDY!
ÚNOR 2003

www.cartedor.cz Carte D'Or patří bezpochyby ke zmrzlinám s největším chuťovým zážitkem!

ALGIDAFUN.CZ - SVĚT ONLINE ZÁBAVY!
ÚNOR 2003

www.algidafun.cz Na produktově zaměřené stránky navazuje další z komplexu budov Algidacity - Algidafun. Projekt koncipovaný na širokospektrou cílovou skupinu nabízí hned několik možností jak se online pobavit, zahrát si o výhry, čímž poskytuje hned několik důvodů proč se na stránky vracet. Flashové hry jsou napojeny na administrační systém webjump, kde probíhá kontrola i losování výherců.

ALGIDA - MATEŘSKÁ STRÁNKA
ÚNOR 2003

www.algidacity.cz/algida Jednou z čtvrtí internetového městečka je Algida. Zřejmě jste netušili, že 1 Magnum dodá tělu stejně energie jako 2 bílé jogurty, že? Doporučujeme prohlédnout si velmi podrobně grafické detaily na stránce, neboť jsou to právě ty maličkosti, které z informativní stránky dělají něco tak reprezentativního.

NOVÉ MĚSTEČKO ALGIDACITY
ÚNOR 2003

Píše se podzim roku 2002 a tak, jak dokáže být myšlenka rychlá, přichází skvělý nápad s vytvořením presentace společnosti Algida zábavnou formou. A tak po několika týdnech a měsících usilovné, ale krásné práce, vzniká jedinečné opravdové internetové městečko. A v něm najdete spousty informací nejen o Algidě ....

INTERNATIONAL BUSINESS CENTRUM PRAHA
LISTOPAD 2002

www.ibc-prague.com Nejvyhledávanější business centrum v Praze! Rozsáhlá prezentace, databáze nájemníků, software na monitoring vytíženosti budov a to vše online přes publikační systém Webjump! od Internet Design, s.r.o.

EXPEDICE BENGÁLSKO
ČERVENEC 2002

www.expedice.org/bengal Informační stránka precizně vyšlechtěná po designové i technické stránce. Prezentace expedice do západní Indie. Vybudovali jsme administrační systém založený na CMS WEBJUMP! tak, aby bylo možno data nahrávat bezeztrát i z míst, která jsou velmi choulostivá na on-line spojení se světem...

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>