třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
EXTRANET
BLUESCREEN DYNAMICKÝ WEB
BŘEZEN 2006

Blue Screen Productions Plně dynamický web pro společnost Bluescreen Productions, napojený na redakční systém WEBJUMP! - široká galerie obrázků a především extranet - pro B2B komunikaci a předávání soukromých materiálů přes www.

NOVÁ PREZENTACE UNITED BRANDS!
ZÁŘÍ 2005

www.unitedbrands.cz Od začátku září 2005 je spuštěna nová prezentace největšího dovozce lihovin a vín v České republice. Rozsáhlou databázi vín a destilátů doplňuje informační katalog o způsobech a technikách spojených s dobrým znalectvím vína. Prezentaci v zákulisí pohání redakční systém WEBjump!

HUDEBNÍ FLASH MIXER!
ZÁŘÍ 2005

Frisco Music Mixer Myslíte si, že máte hudební nadání? Máte občas chuť poškádlit beaty, nebo jste jen zvědaví jak by vám to šlo od ruky? 

FRISCO DRINK REDESIGN
ČERVENEC 2005

www.friscodrink.cz Není to tak dávno co jsme se v Internet Design radovali z vítězství v tendru o FRISCO DRINK website. Prvenství jsme získali nejen za náš skvělý design, ale i nápady a myšlenky jak celou prezentaci postavit na nohy, oživit a vylepšit, vlastně předělat. Redesign se vtyplatil a nyní dle slov našeho klienta TRHÁME REKORDY!

POZVÁNKY NA SEMINÁŘ AZLAN
ŘÍJEN 2003

Náhled pozvánky Jedinečný design, originální koncept a zajímavé prezentační téma. Na to vše připravené designově zajímavé emailové pozvánky, webový registrační dotazník i motivační program. Registrace je postavená na systému webjump.

LUXUSNÍ BUDOVA EMKE - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.emke-budapest.com Další z budov nadnárodní developerské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - EMKE, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump

WEBC - KOMERČNÍ CENTRUM - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.webc-budapest.com Další z budov nadnárodnídeveloperské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - West End Business Centrum, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump!

HIGH-END KANCELÁŘE WARSAW!
DUBEN 2003

www.atriumtower.com Další z budov nadnárodní developerské společnosti PBW, tentokrát ve Varšavě - Atrium Tower, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump

NOVÉ MĚSTEČKO ALGIDACITY
ÚNOR 2003

Píše se podzim roku 2002 a tak, jak dokáže být myšlenka rychlá, přichází skvělý nápad s vytvořením presentace společnosti Algida zábavnou formou. A tak po několika týdnech a měsících usilovné, ale krásné práce, vzniká jedinečné opravdové internetové městečko. A v něm najdete spousty informací nejen o Algidě ....

INTERNATIONAL BUSINESS CENTRUM PRAHA
LISTOPAD 2002

www.ibc-prague.com Nejvyhledávanější business centrum v Praze! Rozsáhlá prezentace, databáze nájemníků, software na monitoring vytíženosti budov a to vše online přes publikační systém Webjump! od Internet Design, s.r.o.

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>