třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
B2C
FRISCO LUCCA CLUBBING
KVĚTEN 2006

FRISCO LUCCA CLUBBING Pořádně rozjetý párty, krásný hoky a zábava - to je co zcela jistě patří k brandu FRISCO Plzeňského pivovaru. Další ze stran věnovaných aktivitám FRISCO, které máme všichni rádi. V pozadí stran opět vše řídí redakční systém WEBJump!

E SHOP - ORIENTÁLNÍ ZBOžÍ
DUBEN 2006

SakumPrdum.cz Obchod zbožím z Orientu - malebného Asijského kontinentu! Onine za použití technologie našeho redakčního systému WebJUMP!

E SHOP - PŘEDPLATNÉ ONLINE!
BŘEZEN 2006

Mediaservis - eshop - katalog předplatného Přední Český poskytovatel předplatného zvolil WEBJump! E-shop jako vhodnou platformu k předplatnému online. Katalog obsahuje kompletní nabídku předplatného českých i zahraničních titulů.

LUXUSNÍ BUDOVA EMKE - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.emke-budapest.com Další z budov nadnárodní developerské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - EMKE, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump

WEBC - KOMERČNÍ CENTRUM - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.webc-budapest.com Další z budov nadnárodnídeveloperské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - West End Business Centrum, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump!

HIGH-END KANCELÁŘE WARSAW!
DUBEN 2003

www.atriumtower.com Další z budov nadnárodní developerské společnosti PBW, tentokrát ve Varšavě - Atrium Tower, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump

NOVÉ MĚSTEČKO ALGIDACITY
ÚNOR 2003

Píše se podzim roku 2002 a tak, jak dokáže být myšlenka rychlá, přichází skvělý nápad s vytvořením presentace společnosti Algida zábavnou formou. A tak po několika týdnech a měsících usilovné, ale krásné práce, vzniká jedinečné opravdové internetové městečko. A v něm najdete spousty informací nejen o Algidě ....

CORNETTO VELKÁ LETNÍ FLASH HRA
PROSINEC 2002

Corneto robot flash hra Velmi atraktivní e-hra napojená na prodej. Jednoduchým, ale funkčním způsobem jsme přinutili spotřebitele zakoupit si Cornetto a zúčastnit se této internetové hry. Tzv. plošinovka se třemi levely obtížnostmi, grafikou, která koresponduje s TV reklamou a lákavými cenami se stala letním hitem. A proto se připravila také její podzimní a zimní mutace.

INTERNATIONAL BUSINESS CENTRUM PRAHA
LISTOPAD 2002

www.ibc-prague.com Nejvyhledávanější business centrum v Praze! Rozsáhlá prezentace, databáze nájemníků, software na monitoring vytíženosti budov a to vše online přes publikační systém Webjump! od Internet Design, s.r.o.

ONLINE PŘEDPLATNÉ TISKU!
PROSINEC 2001

Online Katalog tisku On-Line katalog s kompletní nabídkou titulů k předplatnému s pohodlnou správou přes www z kanceláře. Založeno na systému Webjump!.

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>