třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
E-MARKETINGOVÉ PRVKY
E SHOP - ORIENTÁLNÍ ZBOžÍ
DUBEN 2006

SakumPrdum.cz Obchod zbožím z Orientu - malebného Asijského kontinentu! Onine za použití technologie našeho redakčního systému WebJUMP!

E SHOP - PŘEDPLATNÉ ONLINE!
BŘEZEN 2006

Mediaservis - eshop - katalog předplatného Přední Český poskytovatel předplatného zvolil WEBJump! E-shop jako vhodnou platformu k předplatnému online. Katalog obsahuje kompletní nabídku předplatného českých i zahraničních titulů.

NOVÁ PREZENTACE UNITED BRANDS!
ZÁŘÍ 2005

www.unitedbrands.cz Od začátku září 2005 je spuštěna nová prezentace největšího dovozce lihovin a vín v České republice. Rozsáhlou databázi vín a destilátů doplňuje informační katalog o způsobech a technikách spojených s dobrým znalectvím vína. Prezentaci v zákulisí pohání redakční systém WEBjump!

PF 2004 PRO CISCO SYSTEMS
PROSINEC 2003

pf 2004 Jemná grafika, milý příběh a nejnovější technologie flash nám umožnila připravit více, než standardní e-mailové PFko. Přesvědčte se sami. Na flashové PF s možností rozeslání na další přátele odkazuje graficky povedený e-mailing, ale také zajímavé banery na stránkách Cisco Systems. Krátký dodací termín byl pro nás výzvou a zachování grafické i funkční úrovně zásadou.

POZVÁNKY NA SEMINÁŘ AZLAN
ŘÍJEN 2003

Náhled pozvánky Jedinečný design, originální koncept a zajímavé prezentační téma. Na to vše připravené designově zajímavé emailové pozvánky, webový registrační dotazník i motivační program. Registrace je postavená na systému webjump.

LUXUSNÍ BUDOVA EMKE - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.emke-budapest.com Další z budov nadnárodní developerské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - EMKE, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump

WEBC - KOMERČNÍ CENTRUM - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.webc-budapest.com Další z budov nadnárodnídeveloperské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - West End Business Centrum, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump!

HIGH-END KANCELÁŘE WARSAW!
DUBEN 2003

www.atriumtower.com Další z budov nadnárodní developerské společnosti PBW, tentokrát ve Varšavě - Atrium Tower, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump

NOVÉ MĚSTEČKO ALGIDACITY
ÚNOR 2003

Píše se podzim roku 2002 a tak, jak dokáže být myšlenka rychlá, přichází skvělý nápad s vytvořením presentace společnosti Algida zábavnou formou. A tak po několika týdnech a měsících usilovné, ale krásné práce, vzniká jedinečné opravdové internetové městečko. A v něm najdete spousty informací nejen o Algidě ....

CORNETTO VELKÁ LETNÍ FLASH HRA
PROSINEC 2002

Corneto robot flash hra Velmi atraktivní e-hra napojená na prodej. Jednoduchým, ale funkčním způsobem jsme přinutili spotřebitele zakoupit si Cornetto a zúčastnit se této internetové hry. Tzv. plošinovka se třemi levely obtížnostmi, grafikou, která koresponduje s TV reklamou a lákavými cenami se stala letním hitem. A proto se připravila také její podzimní a zimní mutace.

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>