třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
FLASHOVÉ INTRO
FLASHOVÁ NAVIGAČNÍ MAPA
KVĚTEN 2006

IXIS Flash Map Pro rychlou orientaci v portfoliu budov společnosti PBW FUND jsme připravili flashovou mapu.

MEDIASERVIS - REDESIGN!
ČERVENEC 2005

www.mediaservis.cz redesign Ve složitém tendru o redesign stránek alternativního poštovního operátora mediaservis.cz zvítězila opět Internet Design, s.r.o. Hlavním ktirériem bylo nejen grafické zpracování stránek, ale i logika uspořádání hlavních navigačních prvků a rycholst výroby. A v neposlední řadě i unikátní, komfortní redakční systém WEBJump!

FRISCO DRINK REDESIGN
ČERVENEC 2005

www.friscodrink.cz Není to tak dávno co jsme se v Internet Design radovali z vítězství v tendru o FRISCO DRINK website. Prvenství jsme získali nejen za náš skvělý design, ale i nápady a myšlenky jak celou prezentaci postavit na nohy, oživit a vylepšit, vlastně předělat. Redesign se vtyplatil a nyní dle slov našeho klienta TRHÁME REKORDY!

ALGIDANCE! CHILLOUT WEB A CD
DUBEN 2003

www.algidance.cz Webová stránka se stala základem pro multimediální CD, které se distribuovalo mezi mladé nadšence chill-outové muziky. Prostě pohoda. Na stránkách, ale i na CD's naleznete zábavnou hru s bábou nebo také interaktivní hopík, který když si stáhnete do počítače, tak si s ním můžete pohazovat po obrazovce. A nejen to, po kliknutí na něj se vám objeví seznam všech AlgiDance akcí. Nadčasový design korespondující s mladou cílovou skupinou nezůstává bez odezvy.

LEDOBORCI - KDO JE BOREC, LEDOBOREC?
BŘEZEN 2003

www.ledobori.cz Špičkový design, přehlednost, hravost a vtip. To jsou základní ingredience každé dobré webové stránky. A u dětí to platí dvojnásob. A tak pro klub Ledoborců vzníká ostrov v rámci městečka AlgidaCity, který má za úkol nejen informovat, ale také pobavit

ALGIDAFUN.CZ - SVĚT ONLINE ZÁBAVY!
ÚNOR 2003

www.algidafun.cz Na produktově zaměřené stránky navazuje další z komplexu budov Algidacity - Algidafun. Projekt koncipovaný na širokospektrou cílovou skupinu nabízí hned několik možností jak se online pobavit, zahrát si o výhry, čímž poskytuje hned několik důvodů proč se na stránky vracet. Flashové hry jsou napojeny na administrační systém webjump, kde probíhá kontrola i losování výherců.

CORNETTO VELKÁ LETNÍ FLASH HRA
PROSINEC 2002

Corneto robot flash hra Velmi atraktivní e-hra napojená na prodej. Jednoduchým, ale funkčním způsobem jsme přinutili spotřebitele zakoupit si Cornetto a zúčastnit se této internetové hry. Tzv. plošinovka se třemi levely obtížnostmi, grafikou, která koresponduje s TV reklamou a lákavými cenami se stala letním hitem. A proto se připravila také její podzimní a zimní mutace.

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>