třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
INTERAKTIVITA
TV SPOTY ODS
ZÁŘÍ 2004

Internet Design v rámci rozšíření svých služeb o TV spoty navrhl a zpracoval předvolební spot ODS pro volby do Evropského parlamentu. Doufejme, že jsme naši dobrou prací přispěli k úspěchu ODS ve volbách.Ukázku spotu, silně komprimovanou pro přenos po internetu naleznete ke stažení zde - TV SPOTY ODS 2004 Volby do Evropského parlamentu - TV ODS SPOT 1 minuta.

ODS HRA BAVÍ SVĚT!
KVĚTEN 2004

O tom, jak je obchodu a popularitě prospěšné nové myšlení, nové trendy a nové technologie svědčí i fakt, že politická strana zvolí za jeden z hlavních propagačních směrů Internet. Tím však nic nekončí. On-line zábava je na Iternetu sice trend v již komerčně dobře rostlé pubertě, ale pro neziskovou sféru teprve nemluvně v plenkách...

HOĎ SI TO!
KVĚTEN 2004

katapult game Žádná www strana by neměla usnout na vavřínech, a tak právě proto jsme připravili rozšíření zábavy na www.algidance.cz. Super ulítlá hra, kde si kamarády vystřelujete z jedoucího katapultu Vás jistě přinutí to zkusit ještě jednou a líp... a dál....

PF 2004 PRO CISCO SYSTEMS
PROSINEC 2003

pf 2004 Jemná grafika, milý příběh a nejnovější technologie flash nám umožnila připravit více, než standardní e-mailové PFko. Přesvědčte se sami. Na flashové PF s možností rozeslání na další přátele odkazuje graficky povedený e-mailing, ale také zajímavé banery na stránkách Cisco Systems. Krátký dodací termín byl pro nás výzvou a zachování grafické i funkční úrovně zásadou.

PF 2004 ADM
PROSINEC 2003

www.adm.cz/pf2004 Jednoduchá a milá forma jak propojit tiskové aktivity a přání s internetovou prezentací!

RAMYPASPARTY.CZ
LISTOPAD 2003

www.ramypsparty.cz Benevolentnější přístup klienta nám dal volné ruce pro uvolněnější přístup k designovému pojetí těchto stránek. "Rychlošípácké" bubliny místo nadpisů pobaví a lehkou formou naznačí, že tady se rozhodně nudit nebudete.

RECOC, S.R.O. V NOVÉM KABÁTĚ!
LISTOPAD 2003

www.recoc.cz Společnost Internet Design, s.r.o. vypracovala redesignový projekt, který www.recoc.cz zařadí mezi moderní presentace současnosti.

SALSA! ANEB RYTMU HORKÝCH VEČERŮ!
SRPEN 2003

tanyny :) Nejlepší a nejobsáhlejší český server shromaždující veškeré informace o kurzech, instruktorech, akcích a párty, fotogalerie a zábava!

LUXUSNÍ BUDOVA EMKE - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.emke-budapest.com Další z budov nadnárodní developerské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - EMKE, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump

WEBC - KOMERČNÍ CENTRUM - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.webc-budapest.com Další z budov nadnárodnídeveloperské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - West End Business Centrum, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump!

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>