třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
REDESIGNING
BLUESCREEN DYNAMICKÝ WEB
BŘEZEN 2006

Blue Screen Productions Plně dynamický web pro společnost Bluescreen Productions, napojený na redakční systém WEBJUMP! - široká galerie obrázků a především extranet - pro B2B komunikaci a předávání soukromých materiálů přes www.

E SHOP - PŘEDPLATNÉ ONLINE!
BŘEZEN 2006

Mediaservis - eshop - katalog předplatného Přední Český poskytovatel předplatného zvolil WEBJump! E-shop jako vhodnou platformu k předplatnému online. Katalog obsahuje kompletní nabídku předplatného českých i zahraničních titulů.

REDESIGN STRÁNEK PRIM
LISTOPAD 2005

prim Pro slavnou českou hodinářskou dílnu jsme připravili redesign www presentace.

DEKOR - REDESIGN STRÁNEK
ŘÍJEN 2005

dekor redesign K pokochání okem předkládáme zhotovené návrhy pro webovou prezentaci firmy Dekor ukuchtěné v naší deignérské dílně.

MEDIASERVIS - REDESIGN!
ČERVENEC 2005

www.mediaservis.cz redesign Ve složitém tendru o redesign stránek alternativního poštovního operátora mediaservis.cz zvítězila opět Internet Design, s.r.o. Hlavním ktirériem bylo nejen grafické zpracování stránek, ale i logika uspořádání hlavních navigačních prvků a rycholst výroby. A v neposlední řadě i unikátní, komfortní redakční systém WEBJump!

FRISCO DRINK REDESIGN
ČERVENEC 2005

www.friscodrink.cz Není to tak dávno co jsme se v Internet Design radovali z vítězství v tendru o FRISCO DRINK website. Prvenství jsme získali nejen za náš skvělý design, ale i nápady a myšlenky jak celou prezentaci postavit na nohy, oživit a vylepšit, vlastně předělat. Redesign se vtyplatil a nyní dle slov našeho klienta TRHÁME REKORDY!

PRVNÍ WEB ZE SÉRIE PBW!
ČERVEN 2005

www.pbw.cz Dlouhodobá spolupráce s CDC IXIES vyústila v kontrakt na další projekty - tentokrát internetové prezentace přidružených společností - PBW. 

RECOC, S.R.O. V NOVÉM KABÁTĚ!
LISTOPAD 2003

www.recoc.cz Společnost Internet Design, s.r.o. vypracovala redesignový projekt, který www.recoc.cz zařadí mezi moderní presentace současnosti.

SALSA! ANEB RYTMU HORKÝCH VEČERŮ!
SRPEN 2003

tanyny :) Nejlepší a nejobsáhlejší český server shromaždující veškeré informace o kurzech, instruktorech, akcích a párty, fotogalerie a zábava!

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>