třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
ERGONOMIE NAVIGACE PO STRÁNKÁCH
FRISCO LUCCA CLUBBING
KVĚTEN 2006

FRISCO LUCCA CLUBBING Pořádně rozjetý párty, krásný hoky a zábava - to je co zcela jistě patří k brandu FRISCO Plzeňského pivovaru. Další ze stran věnovaných aktivitám FRISCO, které máme všichni rádi. V pozadí stran opět vše řídí redakční systém WEBJump!

E SHOP - ORIENTÁLNÍ ZBOžÍ
DUBEN 2006

SakumPrdum.cz Obchod zbožím z Orientu - malebného Asijského kontinentu! Onine za použití technologie našeho redakčního systému WebJUMP!

BLUESCREEN DYNAMICKÝ WEB
BŘEZEN 2006

Blue Screen Productions Plně dynamický web pro společnost Bluescreen Productions, napojený na redakční systém WEBJUMP! - široká galerie obrázků a především extranet - pro B2B komunikaci a předávání soukromých materiálů přes www.

E SHOP - PŘEDPLATNÉ ONLINE!
BŘEZEN 2006

Mediaservis - eshop - katalog předplatného Přední Český poskytovatel předplatného zvolil WEBJump! E-shop jako vhodnou platformu k předplatnému online. Katalog obsahuje kompletní nabídku předplatného českých i zahraničních titulů.

FRISCO VALENTÝN 2006
ÚNOR 2006

Frisco Valentýn Soutěžní web k svátku zamilovaných pro FRISCO - jemný alkoholický drink z piva a ovoce od Pilsner Uquell! Za zpozorování stojí vybuchující srdíčka!

NOVÁ PREZENTACE UNITED BRANDS!
ZÁŘÍ 2005

www.unitedbrands.cz Od začátku září 2005 je spuštěna nová prezentace největšího dovozce lihovin a vín v České republice. Rozsáhlou databázi vín a destilátů doplňuje informační katalog o způsobech a technikách spojených s dobrým znalectvím vína. Prezentaci v zákulisí pohání redakční systém WEBjump!

MEDIASERVIS - REDESIGN!
ČERVENEC 2005

www.mediaservis.cz redesign Ve složitém tendru o redesign stránek alternativního poštovního operátora mediaservis.cz zvítězila opět Internet Design, s.r.o. Hlavním ktirériem bylo nejen grafické zpracování stránek, ale i logika uspořádání hlavních navigačních prvků a rycholst výroby. A v neposlední řadě i unikátní, komfortní redakční systém WEBJump!

INTERNETOVÁ AUKCE
ÚNOR 2004

www.algidacity.cz/aukce Přispějte i vy na projekty, které společnost Unilever podporuje a získejte hodnotné umělecké dílo. Zaregistrujte se do internetové aukční síně Unilever, která běží na systému WEBjump společnosti Internet Design a získáte tak možnost vydražit si pro sebe či své blízké některý z krásných obrazů od našich předních českých grafiků. eAukce probíhá po dobu 12 měsíců.

RAMYPASPARTY.CZ
LISTOPAD 2003

www.ramypsparty.cz Benevolentnější přístup klienta nám dal volné ruce pro uvolněnější přístup k designovému pojetí těchto stránek. "Rychlošípácké" bubliny místo nadpisů pobaví a lehkou formou naznačí, že tady se rozhodně nudit nebudete.

RECOC, S.R.O. V NOVÉM KABÁTĚ!
LISTOPAD 2003

www.recoc.cz Společnost Internet Design, s.r.o. vypracovala redesignový projekt, který www.recoc.cz zařadí mezi moderní presentace současnosti.

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>