třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
CORPORATE IDENTITY PRO PRODUKT NEBO SLUžBU
E SHOP - ORIENTÁLNÍ ZBOžÍ
DUBEN 2006

SakumPrdum.cz Obchod zbožím z Orientu - malebného Asijského kontinentu! Onine za použití technologie našeho redakčního systému WebJUMP!

BLUESCREEN DYNAMICKÝ WEB
BŘEZEN 2006

Blue Screen Productions Plně dynamický web pro společnost Bluescreen Productions, napojený na redakční systém WEBJUMP! - široká galerie obrázků a především extranet - pro B2B komunikaci a předávání soukromých materiálů přes www.

PBW.HU SPATŘILO SVĚTLO INTERNETU!
ČERVEN 2005

www.pbw.hu Třetí z projektů PBW již spatřil světlo Internetového světa ku spokojenosti všech - jak zahraničního klienta z Maďarska, tak mateřské centrály v Paříži.

PBW.PL ONLINE!
ČERVEN 2005

www.pbw.pl Další, navazující projekt ze série PBW odstartován!

PRVNÍ WEB ZE SÉRIE PBW!
ČERVEN 2005

www.pbw.cz Dlouhodobá spolupráce s CDC IXIES vyústila v kontrakt na další projekty - tentokrát internetové prezentace přidružených společností - PBW. 

MLUVIL JSEM S DUCHY ROSTLIN
ŘÍJEN 2003

www.animalglobe.cz V těchto dnech vychází nová kniha spisovatele Petra Vačkáře: “Mluvil jsem s duchy rostlin”. Právě pro tuto knihu Internet design připravil internetovou prezentaci. V ní nechybí jako jeden ze základních modulů e-shop, čili možnost koupit si knihu přím přes internet. Právě tento e-shop je plně v rukou klienta a tak může sledovat objednávky přijaté, odeslané, finanční trasakce a jiné vychytávky

SALSA! ANEB RYTMU HORKÝCH VEČERŮ!
SRPEN 2003

tanyny :) Nejlepší a nejobsáhlejší český server shromaždující veškeré informace o kurzech, instruktorech, akcích a párty, fotogalerie a zábava!

VOLBY! KDO BUDE MINISTR LÍZÁNÍ?
ČERVEN 2003

www.algidacity.cz/volby Zvol si svého ministra! To byla výzva pro každého návštěvníka AlgidaCity, které, jako každé město, vyhlásilo volby. Jak to dopadlo, se můžete podívat sem. Systém voleb běžel na základech modulového systému webjump a jen díky jemu se dařilo sledovat počet získaných hlasů i hlasujících. Originální kreslené ikony bylo milým dárkem pro klienta.

WEBC - KOMERČNÍ CENTRUM - BUDAPEST
KVĚTEN 2003

www.webc-budapest.com Další z budov nadnárodnídeveloperské společnosti PBW, tentokrát v Budapešti - West End Business Centrum, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump!

HIGH-END KANCELÁŘE WARSAW!
DUBEN 2003

www.atriumtower.com Další z budov nadnárodní developerské společnosti PBW, tentokrát ve Varšavě - Atrium Tower, na které jsme aplikovali náš systém pro online správu stránek Webjump

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>