třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
ANALÝZA KONKURENČNÍHO PROSTŘEDÍ
CESTOVATELSKÝ WEB
KVĚTEN 2006

tilinger.com by idn.cz Pro firemního přítele jsme ve spolupráci s designérkou Nyami připravili webovou prezentaci tilinger.com. Celý web je spravován redakčním systémem WebJump! a je na něm použito několik nových zajímaostí, například prohlížení obrázků v dynamické Javascriptové galerii - rozhodně stojí za vyzkoušení. Celý web, vč. dynamických částí webu odpovídá pravidlům SEO.

E SHOP - ORIENTÁLNÍ ZBOžÍ
DUBEN 2006

SakumPrdum.cz Obchod zbožím z Orientu - malebného Asijského kontinentu! Onine za použití technologie našeho redakčního systému WebJUMP!

E SHOP - PŘEDPLATNÉ ONLINE!
BŘEZEN 2006

Mediaservis - eshop - katalog předplatného Přední Český poskytovatel předplatného zvolil WEBJump! E-shop jako vhodnou platformu k předplatnému online. Katalog obsahuje kompletní nabídku předplatného českých i zahraničních titulů.

KATARÍNA KRÁLOVÁ - FOTOGRAFKA
ÚNOR 2006

Katarína Králová Webová prezentace známé české fotografky světového formátu. Propojení technologie Flash a redakčního systému WebJump!

TV SPOTY ODS
ZÁŘÍ 2004

Internet Design v rámci rozšíření svých služeb o TV spoty navrhl a zpracoval předvolební spot ODS pro volby do Evropského parlamentu. Doufejme, že jsme naši dobrou prací přispěli k úspěchu ODS ve volbách.Ukázku spotu, silně komprimovanou pro přenos po internetu naleznete ke stažení zde - TV SPOTY ODS 2004 Volby do Evropského parlamentu - TV ODS SPOT 1 minuta.

ODS HRA BAVÍ SVĚT!
KVĚTEN 2004

O tom, jak je obchodu a popularitě prospěšné nové myšlení, nové trendy a nové technologie svědčí i fakt, že politická strana zvolí za jeden z hlavních propagačních směrů Internet. Tím však nic nekončí. On-line zábava je na Iternetu sice trend v již komerčně dobře rostlé pubertě, ale pro neziskovou sféru teprve nemluvně v plenkách...

VELMI JEMNÁ ZMRZLINA!
PROSINEC 2003

www.cornettosoft.cz CORNETTO SOFT"Pravděpodobně, ten nejhezčí zážitek je tehdy, když vidíte, jak se zmrzka tlačí do kornoutu", odpověděli nám na otázku: "O čem je cornettosoft?". Co už však nezmínili a co pro nás bylo opravdovým zážitkem je její plná chuť!

RAMYPASPARTY.CZ
LISTOPAD 2003

www.ramypsparty.cz Benevolentnější přístup klienta nám dal volné ruce pro uvolněnější přístup k designovému pojetí těchto stránek. "Rychlošípácké" bubliny místo nadpisů pobaví a lehkou formou naznačí, že tady se rozhodně nudit nebudete.

RECOC, S.R.O. V NOVÉM KABÁTĚ!
LISTOPAD 2003

www.recoc.cz Společnost Internet Design, s.r.o. vypracovala redesignový projekt, který www.recoc.cz zařadí mezi moderní presentace současnosti.

MLUVIL JSEM S DUCHY ROSTLIN
ŘÍJEN 2003

www.animalglobe.cz V těchto dnech vychází nová kniha spisovatele Petra Vačkáře: “Mluvil jsem s duchy rostlin”. Právě pro tuto knihu Internet design připravil internetovou prezentaci. V ní nechybí jako jeden ze základních modulů e-shop, čili možnost koupit si knihu přím přes internet. Právě tento e-shop je plně v rukou klienta a tak může sledovat objednávky přijaté, odeslané, finanční trasakce a jiné vychytávky

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
; ?>