třídit podle: data | klienta | vlastností
PORTFOLIO
UNILEVER ČR, S.R.O.
SIGNAL WHITE SYSTEM
ČERVENEC 2005

Signal White System Propagace nové řady zubních past Signal White System od společnosti Unilever.

HOĎ SI TO!
KVĚTEN 2004

katapult game Žádná www strana by neměla usnout na vavřínech, a tak právě proto jsme připravili rozšíření zábavy na www.algidance.cz. Super ulítlá hra, kde si kamarády vystřelujete z jedoucího katapultu Vás jistě přinutí to zkusit ještě jednou a líp... a dál....

SEDM HŘÍCHŮ
KVĚTEN 2004

7hrichu.cz Jedinečný projekt, jedinečná atmosféra. Dokonalé využití technologe Flash k nastolení toho co tak dlouho od reklamy a propagace očekáváme. Atmosféry, která plně koresponduje s Brandem produktu.

INTERNETOVÁ AUKCE
ÚNOR 2004

www.algidacity.cz/aukce Přispějte i vy na projekty, které společnost Unilever podporuje a získejte hodnotné umělecké dílo. Zaregistrujte se do internetové aukční síně Unilever, která běží na systému WEBjump společnosti Internet Design a získáte tak možnost vydražit si pro sebe či své blízké některý z krásných obrazů od našich předních českých grafiků. eAukce probíhá po dobu 12 měsíců.

VELMI JEMNÁ ZMRZLINA!
PROSINEC 2003

www.cornettosoft.cz CORNETTO SOFT"Pravděpodobně, ten nejhezčí zážitek je tehdy, když vidíte, jak se zmrzka tlačí do kornoutu", odpověděli nám na otázku: "O čem je cornettosoft?". Co už však nezmínili a co pro nás bylo opravdovým zážitkem je její plná chuť!

VOLBY! KDO BUDE MINISTR LÍZÁNÍ?
ČERVEN 2003

www.algidacity.cz/volby Zvol si svého ministra! To byla výzva pro každého návštěvníka AlgidaCity, které, jako každé město, vyhlásilo volby. Jak to dopadlo, se můžete podívat sem. Systém voleb běžel na základech modulového systému webjump a jen díky jemu se dařilo sledovat počet získaných hlasů i hlasujících. Originální kreslené ikony bylo milým dárkem pro klienta.

ALGIDANCE! CHILLOUT WEB A CD
DUBEN 2003

www.algidance.cz Webová stránka se stala základem pro multimediální CD, které se distribuovalo mezi mladé nadšence chill-outové muziky. Prostě pohoda. Na stránkách, ale i na CD's naleznete zábavnou hru s bábou nebo také interaktivní hopík, který když si stáhnete do počítače, tak si s ním můžete pohazovat po obrazovce. A nejen to, po kliknutí na něj se vám objeví seznam všech AlgiDance akcí. Nadčasový design korespondující s mladou cílovou skupinou nezůstává bez odezvy.

LEDOBORCI - KDO JE BOREC, LEDOBOREC?
BŘEZEN 2003

www.ledobori.cz Špičkový design, přehlednost, hravost a vtip. To jsou základní ingredience každé dobré webové stránky. A u dětí to platí dvojnásob. A tak pro klub Ledoborců vzníká ostrov v rámci městečka AlgidaCity, který má za úkol nejen informovat, ale také pobavit

ICE LOVERS - FLASHOVÁ ON-LINE HRA
ÚNOR 2003

flashová hra Je pozdě večer, ale zase ne tak moc pozdě, aby tvůj oblíbený hrdina neměl chuť vyrazit někam užít světa. Ve škole zaslechl, že holka, po který už dlouho kouká, se chystá se svou kámoškou do toho klubu hned vedle náměstí. Ani se moc nediví, každou noc to tam fakt žije...Jasně, v týhle adventure hře, která je plná nástrah a napětí, budeš muset hodně protáčet svoje mozkový závity, abys to zmáknul, ale to co chceš je zřejmý. Ve třech levelech musíš prostě přijít na to, jak:- se za ní dostat dovnitř- jí zaujmout- se dostat v pořádku domů

CORNETTO - STVOŘENO PRO HORKÉ CHVÍLE!
ÚNOR 2003

www.cornetto.cz Prosklený mrakodrap se střechou plnou smetany s polevou. Další z konceptuálních stránek založených na Brand designu produktu.

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT