TEAM
Jiří Macháček

marketingový ředitel
zakladatel komunikační platformy Innovate Group.

foto Jiřího Macháčka Po několika letech ve vedení reklamní agentury a marketingu postupně objevuji, že mým celoživotním cílem je nejen na našem trhu budovat vztah partner-partner. Prostředí "já jsem Klient a vy Dodavatel" bylo příliš stresující, netvořivé a omezující. Nadšení, které tuto práci provází a velmi pozitivní ohlasy, které tuto snahu odměňují, jsou slyšet čím dál častěji z úst klientů. Jsme rádi, že pracujeme jako normální lidé, kterým jde o to, jak vyřešit problém, ne jak se navzájem napadat. Proto i slogan, který celou myšlenku komunikační platformy provází: "More than just business"!

Filip Crhák

kreativní ředitel
zakladatel společnosti Internet Design, s.r.o.

foto Filipa Crháka Prakticky od prvopočátků Internetu v naší zemi sleduji rozvoj designu v oblasti světového Internetu a multimédií. Uplatňuji a řídím se svými bohatými zkušenostmi z oblasti užité grafiky, obalového designu (packaging) a budování CID (Corporate Identity) firem. Postupem času jsem nadále zjistil, že svůj talent musím nasměrovat nejen na finální podobu presentací, na kterých se buď přímo podílím, nebo jejich vznik řídím, ale také na jejich smysl a logické uspořádání. A to jak v části, kterou vidí Vaše cílová skupina, tak také například v pozadí stránek, v administračních systémech, které funkci presentací řídí. Tyto systémy, které ovládate přímo Vy, musí nést intuitivní ovládání, logiku postupu a nenáročný design. Neustále vylepšujeme smysluplnost našich služeb tak, abyste Vy měli co možná nejméně starostí.

Desetileté zkušenosti s fotografováním využívám nejen ve firemní praxi, ale i na cestách do zemí tzv. třetího světa. Malou sbírku fotografií a grafiky najdete na mých osobních stránkách www.lens.cz

Václava Jahnová

sales manager

foto Jana Soukupa Jsem typem člověka, který bude vždycky radši přímo v centru dění, a to i za cenu rozbitých kolen a šrámů, spíš než, aby z bezpečné vzdálenosti situaci pouze přihlížel. Tomu pocitu „být u toho“ a aktivně se podílet na vzniku něčeho zajímavého, se málo co vyrovná.
Internet je natolik aktivním a progresivním médiem, že musíte neustále sledovat situaci a přicházet s novými nápady. Proto jsem ráda, že pracuju v IDN, v kreativním a dynamickém prostředí.

Jan Soukup

account manager

foto Jana Soukupa Každý z nás se považuje za vyjímečného a Já také. To co mě nejvíc baví je něčemu rozumět a chápat věci jak fungují a proč jsou tak jak jsou.
Internet jako takový mě začal fascinovat od jeho začátku ač k němu tehdy byl velmi omezený přistup.
Představa možnosti o tom že lidé se stejným zájmem a zaměřením, kteří by se nikdy v životě osobně nesetkali budou mit nyni mnoho otevřených dveří do světa informací ,možností vlastní prezentace a vzájemné komunikace , mi v plné míře nedošla ani tehdy.
Dnes neni téměř nikoho, kromě těch kteří se mermomocí snaží ubránit vývoji,kdo by nevěděl co je to vlastně ten "Internet" a používání tohoto média patří mezi standardy stejně tak, jako používání mobilního telefonu.

proč si vybrat IDN...

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT
O NÁS - SUBMENU
CO V TEXTU NENAJDETE

Dále se v našem týmu prohání zkušení grafici a programátoři.

V českém znění účinkují:
  • Petr Dalík
  • Jan Bachor
  • Tomáš Müller
  • Hedvika Klínová
  • Jana Havránková
  • Ladislav Zíma