ARCHIV TŘÍ OTÁZEK PRO...
Zajímavé otázky stojí za to zodpovědět. Nevšední názory se mají zveřejnit. Co má být řečeno, nechť je jasně formulováno. A právě proto tady na titulní straně najdete vždy to nejzajímavější, s čím jsme se setkali. Názory, odpovědi na otázky, podněty a náměty.
Dagmar Binderová, Asistenta generálního a technického ředitele společnosti PBW Czech Republic s.r.o. Na otázky odpovídala
Mgr. Dagmar Binderová
Asistenta generálního a technického ředitele společnosti PBW Czech Republic s.r.o.
V loňském roce jste se poprvé rozhodli pro přípravu elektronického PF 2005. Jaký impuls vás k této změně vedl?

Každý rok v předvánočním čase zasílá naše společnost svým klientům a partnerům přání k novému roku. Až doposud se však vždy jednalo pouze o tištěné novoročenky. Tento rok padla naše volba na novoročenky dětského fondu Unicef. Pro širší použití jsme chtěli zakoupit také jejich elektronickou verzi, ta však bohužel neexistovala. Obrátili jsme se tedy na Vaši společnost, se kterou spolupracujeme již řadu let, a požádali jsme Vás o návrh a tvorbu elektronického PF přímo „na míru“.

Splnila nová forma PF 2005 vaše očekávání?

Naprosto. Nová forma novoročenky nám poskytla prostor nejen pro její širší a rychlejší distribuci, ale i pro bližší přiblížení naší společnosti a budov, které spravujeme.

Chystáte pro rok 2005 nějaké novinky, které se můžeme těšit?

Samozřejmě, nějaké novinky tu budou. Z těch, které mohu jmenovat, se jedná zejména o nové internetové stránky naší společnosti PBW Czech Republic, s.r.o. Doposud existují pouze stránky administrativní budovy IBC (www.ibc-prague.com) a paláce Myslbek (www.myslbek.com), které spravujeme pro jejich vlastníka PBW Real Estate Fund.

Chcete-li o společnosti PBW Fund dozvědět více, navštivte http://www.pbwfund.com.

Máte také nějaký dotaz, který byste rádi měli zodpovězený?
Napište nám na jiri.machacek@innovate.cz

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT