ARCHIV TŘÍ OTÁZEK PRO...
Zajímavé otázky stojí za to zodpovědět. Nevšední názory se mají zveřejnit. Co má být řečeno, nechť je jasně formulováno. A právě proto tady na titulní straně najdete vždy to nejzajímavější, s čím jsme se setkali. Názory, odpovědi na otázky, podněty a náměty.
RNDr. Jan Holpuch, Ph.D., IT manažer ODS Na otázky odpovídal
RNDr. Jan Holpuch, Ph.D.
IT manažer ODS
ODS zdá se vykročila v rámci voleb do Evropského parlamentu správnou nohou. Proč padla vaše volba při přípravě kampaně také na "lehce provokativní" flashovou hru? Myslíte si, že splnila svůj účel?

Cílem hry bylo přitáhnout pozornost k webu, který se jinak prohýbal pod tíhou nesmírně závažného obsahu... Vzhledem k tomu, že se hra stala suverénně nejnavštěvovanější částí našeho portálu, svůj účel určitě splnila.

Říká se, že se vám podařilo oslovit mladé lidi. Jaké byly reakce na hru a webové stránky z ústředí, vašeho okolí a voličů?

Troufám si tvrdit, že z bezprostředního okolí, míněno ono ústředí a osazenstvo našeho "stranického sekretariátu" jsme zaznamenali pouze pozitivní reakce. O šéfovi kampaně M. Římanovi je dokonce známo, že nad hrou bez přestání strávil 7 minut aniž by byť jen na okamžik zamhouřil oka. Jediná zaregistrovaná výtka se tak týkala toho, že hra je příliš jednoduchá. Inu, jsme samí zruční lidé.

Necháte nás nakouknout do kuchyňky pro další volby? Chystáte opět nějaké obdobné příjemné překvapení?

Do kuchyňky Vás nakouknout necháme - něco se tam opravdu připravuje, ale ta pravá překvapení stejně držíme pod pokličkou.

Chcete-li o flashové hře ODS a nejen o ní vědět více, navštivte http://www.eu.ods.cz.

Máte také nějaký dotaz, který byste rádi měli zodpovězený?
Napište nám na jiri.machacek@innovate.cz

::: textové menu :::
HOME | O NÁS | SLUŽBY | PORTFOLIO | ONLINE HRY | EMARKETING
PRODUKTY | HOSTING | KONTAKT